با سلام                            به وب سایت حامد خسروی بخش افسانه ی جومونگ خوش آمدید                                        امیدوارم که از این سایت جدید لذت ببرید                                     چون این سایت را جدید راه اندازی کردم می خواهم نظرتون را راجع به سایت جدید بدونم . پس لطفا نظر بدهید                        برای حمایت از ما لطفا روی تبلیغات سایت فقط کلیک کنید                            متشکرم
 

        تبلیغات سایت(کلیک کنید)

 

        آمار بازدید سایت

سانسوری های قسمت هفتم سریال افسانه جومونگ

 قبل از مشاهده ی متن  روی بنر زیر کلیک کنید

سانسوری های قسمت هفتم سریال افسانه جومونگ


سانسوریهای قسمت هفتم سریال افسانه جومونگ هم با توجه به اینکه همه رده های سنی (مخصوصا نوجوانان) مشتاق تماشای این سریال هستند ، به جا بود ، چون یک سری سکانس های غیر اخلاقی و خشن به طور مطلوب از شبکه سراسری حذف شد. قبول دارم که صحنه های حذف شده ، چیز مهمی نبود و ما در ویدیوهای خانگی و فیلم هایی که در خانه میبینیم شاید هزاران بار با این صحنه ها برخورد کرده باشیم ، اما اینجا بحث بر روی 70 میلیون بیننده و پخش سراسری بود. با هم صحنه های حذف شده رو میبینیم ...

در دقیقه های 15 به بعد بعضی از صحنه ها مثلا وقتی بویونگ میخواست جومونگ رو مداوا کنه و خاطرات اخراج شدنش از قصر رو به خاطر میاره . که در واقع این صحنه هم در قسمت سوم سریال حذف شده بود و مجددا حذف شد)

 

 
در دقیقه های 24 به بعد وقتی که موسونگ در مورد بانو یوها و سرنوشتش با هموسو صحبت میکنه ، هموسو به یاد گذشتش می افته و خاطرات گذشته رو به یاد میاره (این صحنه در قسمت دوم هم حذف شده بود که دوباره هم داخل قسمت هفتم حذف شد)

  
در دقیقه های 27 به بعد سکانس کوچکی از دیدار ابتدایی یو می یول و یون تا بال ( دلیل حذفش معلوم نیست ، چون هیچ وقت کاهن نمیاد با یون تا بال مشروب بخوره که !!! یه نوشیدنی معمولی بود ، حذفش معنی نمیداد )

 


 
در دقیقه های 34 به بعد ، دست درازی تسو به سوسانو ، مبارزه سوسانو و تسو و یک سری حرکات نمایشی . حدود 3 دقیقه حذف شد ، که بعضی از صحنه ها رو در زیر مشاهده میکنید.

 
 


 
و در نهایت اسیر کردن سوسانو که به خاطر بعضی از صحنه های خشن حذف شد ...

 
 

 
 

        صفحه اصلی

        طراح قالب

این قالب توسط وب سایت حامد خسروی طراحی شده است

        موضوعات پیشنهادی

 
 

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به حامد خسروی می باشد

کپی برداری از مطالب این سایت غیر مجاز می بشد